FK ŽBS Železný Brod - Velké Hamry   1:3 (0:1)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Aubrecht   Kovář   Šilhán   Král (Kotlár M.)

Picek   Maryško   Kotlár T.   Holeček (85.min. Salaba)

Šefr M. (79.min. Kysela)   Šimek

Další těžký soupeř čekal na železnobrodský tým ve třetím podzimním kole krajského přeboru. Hostující tým měl dle papírových předpokladů více ze hry, ale do šancí se dostával přes domácí blok složitě. Dvě šance si ale přesto Hamry v prvním poločase vypracovaly, ale gól z nich nepadl. Domácí se do žádných větších šancí nedostali. Brod bohužel nezvládl závěr poločasu, když v poslední minutě opustil obranný blok ve snaze zaútočit. Jenže Kotlár T. ztratil zbytečně míč na polovině Hamrů a přišla brejková situace, po níž dostal míč před branku Hlubůček, který si lehce odstavil tělem Kováře a z otočky se trefil k přesně k tyči 0:1. Gól padl přesně dvě vteřiny před vypršením 45 minuty. Hned po rozehře se pískal poločas.

Ve druhém poločase byl Brod směrem dopředu aktivnější a hra se vyrovnala. Oba týmy hráli dobře a k vidění byl kvalitní fotbal. V 75.min. Kotlár T. napravil svou chybu z konce poločasu a krásnou střelou do šibenice vyrovnal na 1:1. Bohužel Brod za svůj slušný výkon nebyl odměněn. V 89.min. byl přísně nařízen přímý kop z 18m. Hostující Bistiak pak střelou na zadní tyč rozjásal své spoluhráče 1:2. Tentokrát Brod dostal gól dvacet vteřin před vypršením řádného času. V nastavení pak ještě přidal hostující Linka gól z penalty. Domácí tým nicméně zaslouží pochvalu, protože podal dobrý výkon a nedal favoritovi body zadarmo. Jen ty konce poločasů je potřeba zlepšit.

Rozhodčí: Čurda     ŽK: 1:1    Diváků: 156