05.10.2014 dorost FK ŽBS Železný Brod - dorost Pěnčín-Turnov

08.10.2014 14:51

5.10.2014

dorost FK ŽBS Železný Brod - FK Pěnčín-Turnov  2:2 (0:1)

Dorost obral vedoucí tým o dva body

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Kostlán   Krejčí   Štrojza    Plachý

Salaba   Drobný   Kotlár M.   Matoušek

Šefr M.   Dupač

Střídali: Kuchynka, Esselbach, Strožewski, Hejduk

Dorost přivítal vedoucí tým, který neztratil v dosavadním průběhu sezóny ani bod. Hostující tým v průběhu hry ukázal své technické přednosti, nicméně Brod podal v zápase velmi dobrý výkon a měl v průběhu zápasu podstatně více šancí než Turnov. Největším spalovačem Brodu byl Šefr, který nedokázal úspěšně vyřešit několik svých příležitostí. Hosté se ujali vedení ve 30.min.. Ve druhém poločase Brod vyrovnal v 52.min., kdy centr Kotlára vyrazil brankář Turnova do zad svého spoluhráče, od kterých se odrazil do turnovské sítě. Poté byl Brod aktivnější, ale přišla totální chyba brankáře Ducháčka, který pod tělem pustil slabou střelu ze třiceti metrů. Naštěstí přišla v 70.min. hrubka i hostujícího brankáře, který kontroloval střelu Kotlára z přímého kopu, která zapadla k tyči Turnova a Brod lacino vyrovnal. Ducháček napravil svou chybu v 74.min., když chytil penaltu hostí. V závěru Turnov tlačil, ale Brod cennou remízu udržel.