sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Šilhán  Havrda (60.min. Makula)  Maryško  Kotlár M.

Grebeníček ml.  Aubrecht  Kotlár T. Picek

Holeček (46.min. Podstavek)  Kysela

Zápas začal Brod velmi vlažně a během dvou minut se domácí dostali do několika nebezpečných situací. Ty Brod přestál a začal si vytvářet jednu tutovku za druhou. Ve 4.min. postupoval poprvé sám na branku Košťálova Holeček a docela i dobře zakončil, když hlavou přehodil domácího brankáře. Bohužel na brankové čáře zasáhl zázračně domácí obránce. V následném rohu hlavičkoval úplně sám Maryško, ale nepotvrdil pověst hlavičkám a slabou ranou domácího brankáře nepřekvapil. Další šanci měl na hlavě Holeček, ale v dobré pozici  přestřelil. V 8.min. Holeček při dalším samostatném nájezdu trefil jen tyč a tak soupeř brodskou neschopnost vstřelit gól potrestal v 11.min., kdy moc nezafungovala spolupráce Havrda - Kopal a hbitý domácí hráč využil toto nedorozumění ke vstřelení prvního gólu. Poté Brod byl v poli herně lepší, ale před brankou soupeře byl neschopný. Tuto neschopnost završil dalším samostatným nájezdem v 25.min. opět Holeček, kdy trefil jen brankáře. Domácí hráli většinou na rychlé brejky a vypracovali si do poločasu jednu tutovku. Ale další gól v prvním poločase již nepadl a tak Brod místo minimálně dvoubrankového vedení šel do kabin z jednogólovou ztrátou.

V 52.min. nakopli domácí z půlky míč do vápna Brodu, kde Kotlár T. podběhl hlavičku a Kotlár M. neuhlídal domácího hráče, který hlavou zvýšil na 2:0. Poté brodskou marnost předvedli několikrát Kysela s Picek. Jejich slabé střely v nadějných pozicích gólem skončit nemohly. Brod tak inkasoval z brejku potřetí v 74.min. Vstřelit gól nedokázal při samostatném ani Podstavek, který s brankářem přeloboval i branku. Nakonec ale Podstavek přeci v 85.min. alespoň snížil. V zoufalém náporu měl vyloženou šanci Šilhán, který ale vystřelil slabě. Nicméně na malém vápně jeho špatná střela našla Kyselu, který se nesmyslně snažil dát gól patičkou. Tímto momentem jen završil totální neschopnost Brodu.

Branka: 85.min. Podstavek   Rozhodčí: Vrtal   Diváků: 50