Bozkov - FK ŽBS Železný Brod   4:4 (1:2)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal (28.min Krčmárik)

Král (80.min. Picek)    Aubrecht    Berka    Maryško

Močkovský    Kotlár   Šimek (68.min. Podstavek)    Holeček

Šefr M.   Frolík

Obsazení rozhodčích, které se nápadně podobalo podzimnímu zápasu v Brodě, dávalo tušit, že Brod opět nebude bojovat jen proti jedenáctce Bozkova. To se bohužel znovu potvrdilo a několik poznámek asistenta Bohatého vůči brodskému klubu a hráčům by jistě ocenil i nějaký specialista na jazyk český. Ale k fotbalu. Brod se ujal vedení v 10.min., když se krásně trefil z přímého kopu Maryško. Domácí vyrovnali v 25.min. Havlem. Ve 28.min. se Brodu se zranil brankář Kopal a nahradil ho Krčmárik, který s pohmožděným kotníkem zápas obětavě dochytal. V téže minutě poslal Brod hlavičkou do vedení Berka. V prvním poločase byl Brod lepší a zaslouženě vedl. Hlavní sudí každopádně přehlédl penaltový zákrok na Frolíka.

Druhý poločas začal Bozkov zostra a Havel ve 49.min. vyrovnal. Poté měli oba týmy několik šancí změnit skóre ve svůj prospěch. Za Brod měl šanci Frolík, který místo nabídky před prázdnou branku na Aubrechta pálil z úhlu do boční sítě. Tisíciprocentní tutovku měl Šefr, který šanci neuvěřitelně zahodil. Prakticky vzápětí chyboval na velkém vápně Brodu Šimek a domácí Musil následně angličákem poslal Bozkov v 64.min. do vedení. Další pohroma přišla v 74.min., když pro změnu v malém vápně chyboval Aubrecht a Bejda snadno zvýšil na 4:2. Vypadalo to s hosty zle, ale do hry je vrátil v 83.min. Holeček, který umístěnou střelou k tyči snížil. Vyrovnání přišlo v 88.min., kdy zůstal před brankou Bozkova Kotlár T., který snadno zakončil do odkryté branky domácích. Pak ještě přišla závěrečná tlačenka sudího Linharta, který vymýšlel co se dalo. Jasné fauly na Maryška nepískal a čisté zákroky na druhé straně končili nařízením dvou přímých kopů v blízkosti velkého vápna. A že by pískl penaltu v 90.min. ve prospěch Brodu za faul na Aubrechta by se rovnalo sci-fi. A tak Brod odjel z Bozkova se smíšenými pocity.

Rozhodčí: Linhart, Bohatý, Vachek     ŽK: 2:4