11.04.2015 FK ŽBS Železný Brod - Ruprechtice

16.04.2015 13:45

FK ŽBS Železný Brod - Ruprechtice  4:3 (1:2)

Dorost po boji zvítězil

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Plachý   Krejčí    Musílek P. (67.min. Kuchynka)   Kostlán

Salaba (86.min. Červenka)   Drobný   Kotlár M.   Matoušek

Šefr M.   Dupač

Na umělé trávě měli domácí dorostenci zpočátku převahu a měli několik šancí. Nejblíže gólu byli po břevnu Matouška. Jenže šance nedali a soupeř postupně začal přebírat taktovku zápasu. Hosté byli na míči lepší. Dvakrát se dostali za obranu Brodu a vstřelili dva góly. Domácí se ale nevzdali a hrozili převážně ze standardních situací. Plachý po jedné z nich hlavou v 43.min. snížil na 1:2. Druhý poločas začal lépe Brod a díky Kotlárovi se skóre zápasu otočilo. V  47.min. se Kotlár dostal za obranu a střelou k tyči vyrovnal a v 54.min. střelou z přímého kopu pod břevno dal již na 3:2 pro Brod. Poté měli šance hosté a Ducháček několikrát svůj tým podržel. V 72.min. Brod vedl už 4:2, když dlouhý aut Kostlána našel Matouška, který zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Jenže střelec čtvrté branky udělal dětský faul ve vápně a Ruprechtice v 84.min. ještě snížili. Další gól již nepadl a Brod tak udržel cenné vítězství.