15.6.2013 Ruprechtice - FK ŽBS Železný Brod B

20.06.2013 14:13

15.6.2013

Ruprechtice - FK ŽBS Železný Brod B   5:2 (2:1)

Brodské Béčko přijelo do Ruprechtic v poslepované sestavě, protože se odpoledne odehrával zápas Áčka proti VTJ Rapid Liberec. I to se projevilo na výsledku a předvedené hře. Během prvního poločasu domácí skórovali díky dvěma trefám Veleka. Brod se ovšem nechtěl rozloučit bez boje a do konce půlky snížil Halama, kterého nikdo ze soupeřů neatakoval a ten nabídnutou příležitost nenechal bez odezvy. Ve druhém poločase domácí nedokázali proměňovat své příležitosti stejně jako v prvních pětačtyřiceti minutách. Laxnost z kopaček Ruprechtic zmizela prakticky až v závěru zápasu. V 76. minutě přidal třetí branku do sítě Brodu Kusebauch a po něm i Antoš a střídající Holub. Za Železný Brod kontroval na konečných 5:2 v 90. minutě Brožek.

Branky: 12. a 27. Velek, 76. Kusebauch, 84. Antoš, 87. Holub - 29. Halama, 90. Brožek. Rozhodčí: Vlk. Diváků: 50.

Železný Brod B: Kobr - Halama (46. Bezstarosta), Brožek, Mařík, Hlubuček - Pala, Tunka, Kuhn, Picek - L. Hadač, Škaloud.