FK Velké Hamry - FK ŽBS Železný Brod  3:0 (2:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Kovář (46.min. Kotlár M.)   Musílek   Maryško  Král

Makula (50.min. Kysela)   Kotlár T.   Picek   Šimek  Havel (55.min. Štastný)

Šefr

Brod  měl v zápase úvodní šanci, ale Šefr v 5.min. nemířil dobře. Pak se projevila kvalita hamrovského týmu, který začal hosty přehrávat. Brod, který se stále potýká s marodkou, měl v 18.min. náznak šance, do které se dostával Šimek. Bohužel posledního hráče neobešel. Následně přišel dlouhý nákop domácích na Hlubůčka, který přetlačil Musílka a v následného samostatném nájezdu udělal kličku Kopalovi a do prázdné branky otevřel  skóre zápasu. V poslední minutě prvního poločasu si pak udělal z brodské obrany slalomovou dráhu Mihálik a zvýšil na 2:0. Gól do šatny zápas prakticky rozhodl zápas.

Navíc hned v úvodu druhého poločasu Brod musel nuceně třikrát střídat a tím ztratil prakticky šanci na zvrat. Soupeř dokázal v 69.min. zvýšit na 3:0 a poté se zápas jen dohrával. Brod tentokrát na lepší výsledek neměl.