ŽBS Železný Brod - Jiskra Mšeno   4:4 (3:1)

sestava FK ŽBS :                                                   Ducháček

Kotlár T.   Toman    Berka (35.min. Kovář)    Kordík J.

Holeček    Horák    Maryško   Havrda

Šimek (57.min. Štastný)

Brod byl jednoznačným favoritem zápasu a  od prvních minut na těžkém terénu tento fakt potvrzoval. Již v prvních třech minutách se Brod dostal dvakrát do střelecké pozice, ale domácí hráči místo střel si nesmyslně nahrávali v prostoru penalty. Šancí měl Brod jako máku, ale Honc, Šimek, Maryško proměnit šanci nedokázali. A tak se domácí prosadili až v 15.min., kdy se přesně trefil k tyči Honc. Ve 25.min. se po centru Kordíka trefil Kotlár a zvýšil na 2:0. Pak nedal šanci Honc. Poté postupoval sám na branku Holeček, ale tradičně nedal. V 41.min. se nepřesná střela Horáka dostala k osamocenému Šimkovi, který z malého vápna neměl problém zvýšit již na 3:0. V 43.min. vyběhl hostující brankář daleko ze své branky, ale Honc byl u míče blíže a postupoval sám na prázdnou branku. Situaci ale zjevně podcenil a trefil ze sedmi metrů vrátivšího se obránce hostí na brankové čáře a ani dorážející Maryško nedal. Tato lehkovážnost stála Brod gól a navíc z protiútoku hosté po chybě Kováře snížili Počtou na 3:1. Místo aby Brod zápas definitivně zlomil tak dal hostům šanci, kterou ve druhém poločase chytili za pačesy.

Na začátku druhého poločasu měl Brod stále velkou převahu a další náznaky šancí promarnil. Další tutovky spálili Holeček a Horák. S bráněním si Brod hlavu moc neláme a tak logicky každá akce soupeřů zavání problémem. V 60.min. podniklo Mšeno jeden z brejků a bohužel chyboval brankář Ducháček, který neudržel centrovaný míč a Počta měl před sebou již jen prázdnou branku a míč doklepl - 3:2. Další brejk hostí v 70.min. skončil faulem Kotlára a penaltu proměnil Kulhánek. Tragickou obrannou činnost domácího týmu završil čtvrtý gól hostí, který vstřelil opět Kulhánek a to v 73.min.. Brod poté zoufale útočil, ale dokázal již jen vyrovnat. Hlavou se  trefil Kordík v 85.min. a vyrovnal na konečných 4:4. K zápasu lze jen dodat, že Mšeno získalo nepochopitelně bod, místo aby odjelo z dvouciferných nákladem.

Rozhodčí: Blaschke   ŽK: 2:3   diváků: 135