dorost FK ŽBS Železný Brod - dorost Hrádek n/N  5:2 (0:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček (70.min. Strožewski)

Kostlán    Kotlár   M. Musílek   Plachý

Salaba   Drobný   Štrojza   Kuchynka   Matoušek

Šefr M

Zápas byl zpočátku vyrovnaný, ale hosté se ujali vedení 20.min. Brod své šance v prvním poločase nedal, a tak se do kabin šlo za nepříznivého stavu. O poločase  byla udělána konfrontace dvou hostujících hráčů a zjistilo se, že hosté mají ve svém týmu černochy. A tak bylo víceméně jasné, že zápas skončí kontumací. Každopádně Brod začal druhý poločas mohutným náporem a přes dvě nevyužité tutovky dokázal v 52.min. vyrovnat. Další dvě šance Brod nedal a Hrádek z ojedinělého útoku se znovu ujal vedení v 60.min.. Brod ale dál tlačil a z penalty dokázal Kotlár v 75.min. vyrovnat. Pak už to byl válec. Na 3:2 dal v 77.min. Salaba. Poté se dvakrát prosadil Matoušek a to v 79.min. a 83.min. Brod tak zaslouženě vyhrál a to přesto, že zápas bude zkontumován. Důležité je, že Brod vyhrál na hřišti.