Lučany/ Smržovka - FK ŽBS Železný Brod   0-4 (0-3)

sestava FK ŽBS :                                                                       Stróžewski

Kuchyňka

Esselbach    M. Kostlán   Trakal

Nemec   Musílek F.

Střídali : Hanšpach, Trakal , Hyška

V pátém kole starší žáci zavítali na hřiště Lučan , kde se  střetli zatím s posledním týmem tabulky . Na začátku zápasu nás soupeř zatlačil na naší polovinu a pomalu k ničemu nás nepustil. Po pěkném úniku Matěje Kostlána se nám konečně podařilo dostat před bránu soupeře, bohužel při střetu Matěje s brankářem došlo ke zranění gólmana a ten musel vystřídat. Po výměně gólmana se prosadil Filip Musílek a vedli jsme 0:1 . Další gól padl po dalším úniku M.Kostlána 0:2. Do konce poločasu nás soupeř ještě párkrát pozlobil, díky dobrému výkonu záložní dvojice Jakuba Kluckého, Petra Musílka a brankáře Lukáše Stróžewského jsme žádný gól neinkasovali. M.Kostlán ještě stihl přidat svůj 2 gól 0:3. Ve druhém poločase náš tým ovládal hřiště a svoji převahu podtrhl další brankou náš nejlepší střelec M. Kostlán 0:4. Zkoušeli  jsme různé varianty sestavy, ale už se nám nepodařilo žádnou šanci proměnit.

V šestém kole přivítáme v sobotu 28.09.2013 od 13:15 h  fotbalový oddíl Višňová přijďte naše hráče podpořit v jejich dalším boji.