sestava FK ŽBS :                                                   Ducháček

Kovář    Novotný   Maryško   Šilhán(46.min. Král)

Picek   Vanc  Makula K.   Aubrecht

Kysela (50.min. Kysela)  Šimek (69.min. Musílek)

Před zahájením zápasu proběhlo uctění památky zesnulého dlouholetého sponzora a člena klubu p. Luďka Šefra. Po této pietě přišel šokující úvod, kdy se ve 24 vteřině parádně trefil hostující Šimon. Bohužel tento špatný začátek poznamenal celý průběh zápasu, kdy domácí dobývali a hosté hráli na brejky. A ty byly velmi nebezpečné a smrtící. Vyrovnat mohl z přímého kopu Makula. Tutovku měl na hlavě Šimek. Vyrovnat mohl hlavou i Kovář. Jenže přišla v 25.min. nepřesnost Vance a  Doksy z brejku dali Polívkou na 0:2. V 38.min. se Brodu přece jenom podařilo snížit Šimkem. Ale hosté se z brejku v 45.min. dostali opět do dvougólového vedení, když Šimon dal na 1:3.

I druhý poločas byl ve znamení tlaku Brodu. Ale další brejk v 61.min. skončil dalším gólem Polívky 1:4. Pak měl tutovku Šimek, bohužel vysoko přestřelil. Ani střídající Šefr šanci neproměnil. V 78.min. byl faulován Šefr, ale ani penalta Brodu nepomohla, když Maryško nechal vyniknout Kotyka v bráně Doks. Nakonec však přišlo částečné vzepětí Brodu, když v 81.min. Picek  a 85.min. Kovář snížili hlavičkami na 3:4. Doksy se následně dostaly k rohovému praporku, kde čtyři minuty zkušeně zdržovaly hru. Po vypršení řádné doby hosté navíc dvakrát střídali a tak se Brod k dalšímu ohrožení již nedostal. Každopádně je to zbytečná prohra, za kterou si domácí můžou nekoncentrovaností z úvodu zápasu.

Rozhodčí : Hnětynka      ŽK:  2:2     diváků: 52