Brodské áčko opět ztratilo zápas po standardních situacích

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Makula   Maryško   Kovář   Král

Picek   Šimek   Aubrecht   Holeček

Šefr M.    Kysela (86.min. Salaba)

Do Bozkova Brod odcestoval bez Kotlára T., který si po minulém utkání vykoledoval čtyřzápasový distanc za urážku rozhodčího a zraněného Šilhána. Přesto Brod byl od úvodního hvizdu nebezpečnější a vytvářel si více šancí než soupeř. V 10.min. se krásně trefil Holeček a střelou do šibenice otevřel skóre zápasu. Holečkovu další pumelici zachránil domácí Kanaval v brance Bozkova. Bozkov zlobil převážně ze standardních situací, které na malém hřišti doplňovali i dlouhé auty, které byly v prvním poločase pro Brod největší hrozbou. Vysocí domácí hráči byli v hlavičkových soubojích většinou úspěšnější a po jednom z nich se v 34.min. prosadil domácí Řeháček, který vysokým lobem hlavou trefil břevno a při dorážce Lakatoše hosté jen fandili. Pak měl tutovku Kysela, ale neměl síly. Sám na brankáře šel Aubrecht, ale Kanaval byl fantastický. V 38.min. Brod šel Brod do zaslouženého vedení, když po centu Krále skóroval hlavou Šefr. Další tutovku měl Holeček, ale do poločasu další gól nepadl.

Druhý poločas začal domácím tlakem a hned v 46.min. dostal Bozkov míč do sítě, ale z ofsajdu. Takže o vedení Brod nepřišel. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná a zápas stoprocentně rozhodla neproměněná tutovka Holečka v 78.min., kterého vychytal skvělý Kanaval. Bohužel závěr zápasu Brod opět nezvládl a v 82.min. a 84.min. po dvou rozích domácí díky Vrchovskému a Řeháčkovi otočili zápas ve svůj prospěch. Brod tak potřetí za sebou prohrál venkovní zápas poměrem 2:3. (Lomnice, Doksy, Bozkov).

Rozhodčí: Kovářová        ŽK: 0:1     Diváků: 120