27.09.2014 Velké Hamry - FK ŽBS Železný Brod

30.09.2014 10:35

27.9.2014

Velké Hamry  - ŽBS Železný Brod   2:0 (1:0)

Ostudný výkon áčka v Hamrech

Toman   Berka    Kordík J.

Kotlár    Maryško ( 81.min. Picek)   Honc

Kraus    Štastný (82.min. Kovář)   Holeček

Horák

Brod byl jasným papírovým favoritem, protože soupeř měl před zápasem pouhý bod. Bohužel výkon Brodu byl špatný a to celkem logicky na obětavý výkon domácího týmu nestačilo. Brod měl za stavu 0:0 výhodu pokutového kopu po faulu na Holečka, ale Maryško penaltu bohužel nedal. Pak ještě Brod nastřelil tyč, ale to bylo prakticky za celý zápas jediné ohrožení, které Brod vyprodukoval. Hamry se ujali vedení ve 30.min., kdy Holeček nepokryl rozehru do křídla, odkud se míč dostal za velké vápno, kde nepokrytý Bistiak krásně trefil míč za záda brankáře Kopala.  Poté Hamry svůj náskok bránili, ale jalový tlak Brodu k  ničemu nevedl. Rozhodnutí padlo v 90.min., kdy si Kovář srazil míč do vlastní branky. Brod tak prohrál na půdě posledního týmu.