28.09.2016 FK ŽBS Železný Brod - SK Semily

29.09.2016 09:20

28.09.2016

FK ŽBS Železný Brod - SK Semily   2:0 (2:0)

Brodské áčko konečně vyhrálo

Aubrecht   Šilhán   Kovář  Král

Picek (83.min. Makula)   Šimek   Maryško    Kysela (65.min. Maňkoš)

Holeček  (88.min. Kotlár T.)    Šefr M.

Do Brodu ve sváteční den přijeli hráči Semil, kteří na tom byli bodově stejně bídně jako domácí tým. Hosty vede trenér Grebeníček, který ještě na jaře vedl železnobrodský soubor, ve kterém hráli i tři současní hráči Semil. Nicméně znalost soupeře hostům nijak nepomohla. Hrál se opatrný fotbal. Ale již v 9.min. posunul Šefr míč Holečkovi, který pláchl nestárnoucímu Zonygovi a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Pak byli hosté více na míči a dokonce jednou otřeli míč o tyč, ale celkově se dá říci, že si větší šanci za celý zápas nevytvořili. Brod podruhé udeřil v 43.min., kdy Šefr centroval před branku na Holečka. Šanci zabránil hostující Štyrand jen za cenu ruky a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Šimek.

Ve druhém poločase se do šancí dostávali výhradně domácí hráči, kteří je ale nedokázali realizovat do úspěšného konce. Snad největší měl Holeček, ale prázdnou branku vysoko přestřelil. A tak zápas, který byl svázaný postavením obou týmů v tabulce skončil zaslouženou výhrou Brodu, který poprvé na podzim neinkasoval.

Rozhodčí: Horák        ŽK: 2:2      Diváků: 209