FK Velké Hamry - FK ŽBS Železný Brod  6:1 (5:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Ducháček

Aubrecht ( 55.min. Kovář)   Maryško   Musílek    Král

Picek   Kotlár T. (89.min. Šefr M.)  Vanc   Novotný   Makula K.

Šimek (75.min. Kysela)

Další špatný výkon Brod předvedl i o dva dny později ve Velkých Hamrech. Tragické chyby při bránění způsobily, že již v 9.min. to bylo 3:0. Ve 4.min. si domácí klidně hlavičkují na malém vápně. V 6.min. jeden jediný hráč proběhne čtyřčlennou obranou. A v 9.min. po prohraném souboji na velkém vápně skončí i slaná nemastná střela Rudolfa v bráně Brodu. Ještě, že domácí značně poté polevili. Poté měl šanci Kotlár, ale domácí brankář pěkně zasáhl. Jak momentálně Brod brání ukázala standartní situace ve 40.min., kdy se ukázalo, že zónově to asi nepůjde. Brod naprosto lehce nechal domácího Hlubůčka hlavou završit hattrick. V 43.min. tragikomedii prvního poločasu zakončil gól z 65metrů domácího Šídla, který nachytal nepřipraveného Ducháčka.

Druhý poločas se víceméně dohrával, což bylo štěstí Brodu. Snížení přišlo v 75.min. Kyselou. V 88.min. další okno v obraně Brodu potrestal Mihálik.