8.9.2013 starší žáci SK Raspenava - FK ŽBS Železný Brod

09.09.2013 18:30

8.9.2013

SK Raspenava - FK ŽBS Železný Brod   0-6 (0-2)

sestava FK ŽBS :                                                Stróžewski

Herkommer   Musílek    Němec   Červenka

Kuchynka (K)

Novák   Hanšpach   Esselbach

Trakal   Kostlán

Střídali:Preisler, Hyška, Musílek

Zápas měl podobný průběh jako minulé kolo naši starší žáci začali náporem a nepouštěli protihráče na svou polovinu . Dnes skóre otevřel Matěj Kostlán a  vzápětí přidal druhý gól. Zbytek první půlky jsme se snažili vstřelit další branku , ale z několika dobrých šancí se žádná střela neujala. Po výměně stran jsme protočili sestavu a za několik minut se podařilo Danovi Esselbachovi přidat třetí gól. Při dalším závaru před soupeřovou brankou se prosadil Jan Červenka. Při dalším útoku byl ve velkém vápně  faulován Jakub Hanšpach a nabídnutou penaltu proměnil . Při třech samostatných únicích hráčů Raspenavy náš gólman Lukáš Strožewski zachoval chladnou hlavu a náš tým podržel. A jako správný kapitán Filip Kuchynka uzavřel pěknou střelou na 0 - 6 .

Děkujeme za dobrý výkon celému týmu a přejeme hodně štěstí v dalším zápase so 14.09.2013 13,15h FK Železný Brod - Hlavice.