FK Železný Brod - Slovan Frýdlant 2:1 (1:0)

sestava FK :                                                        Tkacz

Hyška   Kotlár M.  Musílek  Podzimek
Makula (90.min. Jelínek)   Kotlár T.   Picek  Vepřek  (63.min. Plhal)
Šefr (63.min.Štastný)  Kysela (85.min. Holeček)

Brod v prvním jarním zápase hostil pátý tým tabulky Frýdlant. Zápas se nakonec hrál na přírodní trávě a bylo znát, že oba týmy bojují nejen proti sobě, ale i s terénem. Hosté začali lépe a měli mírný tlak. V 15.min. závar před domácím brankou nakonec se štěstím vyřešil brankář Tkacz.  To byla ale na dlouho poslední akce hostí. V 18.min. se dostal k dorážce Kotlár T., ale prázdnou branku hostí hlavou přestřelil. V 28.min. se dostal k odraženému míči za hranicí velkého vápna Picek a pěknou ranou otevřel skóre zápasu 1:0. Ve 30.min. byl v pěkné pozici Kysela, ale branku hodně minul. Pak se do tutovek začal dostávat Šefr. Ve 33.min. ho vychytal brankář Zajíček. V 34.min. trefil Šefr tyč. A ani do třetice Šefr samostatný únik  v 45.min. nedal.  Brod tak zaslouženě v poločase vedl.
     Druhý poločas začal opět šancí Šefra, ale gól mu v sobotu nebyl přán. V 70.min. nakopl dlouhý míč do vápna Musílek, kde si ho na zadní tyči našel Kysela, který hlavou krásně zvýšil na 2:0. V 73.min. chyboval brankář Tkacz a hostující Borkovec snížil na 2:1. V 76.min. měl tutovku Štastný, ale bohužel brankáře nepřeloboval a poslal mu míč do náruče. Proto se Brod strachoval až do konce. Ale hosté se k vážnější šanci nedostali. Brod tak zaslouženě získal první tři jarní body.