sestava FK :                                                        Čapek

Habr   Kotlár M.  Rozkovec   Hyška
Šťastný.   Picek   Kotlár T.    Jelínek
Šefr    Šimek

Střídali: Makula Štěpán, Plhal, Makula Kamil a Podzimek

Po výhře na Hrádkem čekal o víkendu na Brod poslední tým tabulky. Ze zápasu měli domácí trochu obavy, ale ty byly liché. Hned od úvodu byl rozdíl mezi týmy značný. V 7.min. ještě přímý kop Jelínka gólem neskončil. O minutu později ale následný roh již ano a Marek Šefr otevřel skóre zápasu 1:0. V 10.min. Měl slibnou příležitost Štastný, ale pálil slabě. Ve 12.min. po akci trojice Habr, Šimek a Kotlár T. se dostal  do šance Šefr, který zvýšil na 2:0. V 16.min. měl hattrick na hlavě Šefr, ale  tutovku nedal. V 25.min. Na hattrick útočil znovu ve 25.min., kdy tentokrát po pěkném centu Šimka míč trefil z vojeje, ale brankář soupeře byl proti. Ve 28.min. chyboval brankář Čapek, ale rychle svou chybu napravil. Ve 34.min. se pískala penalta na Habra a tu proměnil Kotlár T. 3:0. Brod tak v pohodě kráčel k  povinné výhře.
     Ve druhém poločase se hned v 46.min. trefil Šimek 4:0. V 57.min.opět odmítl hattrick Šefr, ale přesto to bylo 5:0, když se trefil Makula Š. 5:0. V 66.min. po akci Štastného dával do prázdné branky již na 6:0 Plhal. A kýžený hattrick Šefra přišel v 88.min., kdy upravil skóre zápasu na konečných 7:0. Brod si tak připsal do tabulky druhou výhru v uplynulém týdnu.