FK Velké Hamry B - FK Železný Brod 2:0 (0:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Tkacz

Habr      Kotlár M.     Šimek     Picek
Kysela    Kotlár T.    Makula K.    Makula Š.     Podzimek
Holeček

Střídali:    Rozkovec, Štastný a Šefr

V prvním utkání nové sezony Krajského přeboru Libereckého kraje došlo hned na derby mezi fotbalisty FK Velké Hamry B a FK Železný Brod. V něm byli úspěšnější domácí mladíci, kteří svého soupeře od řeky Jizery porazili 2:0 (0:0). V bojovném utkání měli Hamrovští po celé utkání územní převahu, dokonce se jim už v první půli podařilo překonat výborného gólmana hostí Zdeňka Takacze, ale branka pro signalizovaný ofsajd nemohla být uznána. Zkušenější hosté pozorně bránili a především se snažili držet míč na svých kopačkách a hrozit z rychlých brejků.
     Domácí trenér Zdeněk Bryscejn o poločase vystřídal dva hráče a právě střídající Lukáš Vosecký vstřelil v 56. minutě vítěznou branku utkání. Tři zasloužené body pro domácí pak potvrdil v 80. minutě  Matěj Javůrek.

Branky: 56. Vosecký, 80. Javůrek.
Rozhodčí: Jirák - Kvítek, Bohata,
ŽK: 2:1.    Diváků: 121.

07.08.2021 17:00