sestava FK ŽBS :                                                   Čapek

Šťastný     Kotlár M.    Rozkovec    Hyška
Makula Š.    Kotlár T.    Picek    Jelínek
Šefr    Šimek

Střídali:    Plhal a Drobný

V Desné se hrál pro fanoušky velmi atraktivní zápas. Oba týmy měly velké množství šancí. V úvodu se blýskl pěkným zákrokem brankář Čapek. V 18.min. Měl velkou šanci Makula, ale branku minul. Ve 28.min. se Desná ujala vedení, když se prosadil přízemní ranou k tyči Kořínek V. 1:0. Naštěstí Brod celkem rychle vyrovnal, když se v 33.min. prosadil Šefr a levačkou k tyči vyrovnal 1:1. Do poločasu měli domácí ještě jednu velkou šanci a Brod dvě, ale gól do poločasu již nepadl. Za Brod měli tutové šance Šimek (břevno) a Jelínek, ale oba vychytal skvělý Žanta.
   Ve druhém poločase pokračoval zajímavý fotbal. Dvě brodské tutovky nedal Makula. Na druhé straně ani domácí zase jednu šanci nedali. V 59.min. se dostal lacino do zakončení  střelec úvodní branky Kořínek a opět poslal Desnou do vedení 2:1. V 62.min. nedal obrovskou šanci Šimek, který vyprášil rukavice domácího Žanty. V 64.min. byl faulován za žlutou kartu Šimek. Domácí provinilec Poselt následně neudržel nervy a byl za následné strčení do Šimka vyloučen. V přesilovce Brodu se zrodily znovu šance na obou stranách, ale branku vstřelil až střídající Drobný, který v 76.min. po centru Jelínka hlavou k tyči vyrovnal na 2:2. Pak diváci viděli jednu tyč na každé straně. Nejprve za domácí ji nastřelil  exbrodský Hloušek a na druhé straně zase hlavou trefil tyč Šimek.. A tak zápas rozhodl žolík Drobný, který v 89.min. dostal po rohovém kopu  míč těsně za brankovou čáru a vystřelil tak Brodu tři body z Desné.

Branky: 28 a 59. Kořínek V. - 33. Šefr, 76. a 89. Drobný
Rozhodčí: Bohatý,
ŽK: 3:2 ČK: 1:0  64.min. Poselt.