sestava FK :                                                        Tkacz

Hyška   Kotlár M.  Picek  Podzimek

Plhal (61.min Vepřek)  Kotlár T.   Musílek  Jelínek (83.min. Vít)

Šefr   Kysela (89.min. Flégr)

Na brodský tým čekal poslední tým tabulky a získat tři body bylo skoro povinností. Hned v úvodu měl šanci Šefr, ale nedal. Svou aktivitu Brod proměnil ve vedení, když se v 15.min. prosadil Musílek. 0:1. Jenže gól Brodu moc nepomohl. Přestal hrát a domácí toho využili ve 26.min., kdy se trefil Suk 1:1. O tři minuty později získal míč u rohového praporku  Šefr, následně vnikl do vápna a přihrávkou před branku našel Jelínka, který znovu dostal Brod do vedení 1:2. Pak měl těžký zákrok Tkacz, když vysoký míč z 30m by zapadl přesně pod břevno brodské branky. V závěru prvního poločasu přidal třetí gól Kysela a do kabin se šlo za stavu 1:3.
    Ve druhém poločase hosté měli několik brejků, kdy nedokázali pěkně rozjetou akci dokončit. A tak přišlo snížení v 65.min., kdy se opět prosadil Suk 2:3. Brod se tak začal bát o výsledek a hra nebyla dobrá. Přesto měl šanci Vepřek a Šefr, ale domácí brankář dvakrát skvěle zasáhl. Domácí se snažili o vyrovnání, ale nakonec přidal pojistku v 93.min. Šefr 2:4. Brod tak získal povinné tři body a upřímně, byla to holomajzna.