FK Železný Brod - Jiskra Višňová 1:3 (0:2)

sestava FK :                                                        Čapek

Habr   Kotlár M.  Rozkovec   Hyška
Makula Š.   Picek   Kotlár T.    Jelínek
Šefr    Šimek

Střídali: Musílek, Plhal, Podzimek, Drobný

Po třech výhrách chtěl brodský tým potrápit i dalšího soupeře. Ale Brod hrál v prvním poločase špatně. Hned ve 3.min. Chyboval Šimek a následně na brankové čáře zasahoval Kotlár M. V 8.min. chyboval Kotlár M. a tentokrát hasil situaci brankář Čapek. V 9.min. přímý kop Mazánka opět vyřešil brankář Čapek. V 16.min.   chyboval Rozkovec a brankář Čapek následně fauloval a kopala se penalta proti domácím. Tu se štěstím proměnil Michálek a bylo to 0:1. V 28.min. přišla další chyba tentokráte Makuly. Brankář Čapek opět předvedl pěkný zákrok. V 31.min. se do tutovky dostal i Brod. Makula nejprve trefil břevno a dorážku bohužel nezvládl Kotlár T. V 45.min. naštval domácí příznivce rozhodčí Bohuš, který vymyslel neuvěřitelnou penaltu. Tu opět proměnil Michálek a bylo to 0:2. Naštvaní domácí při odchodu do kabiny spílali hlavnímu rozhodčímu, který svým zásahem ovlivnil průběh zápasu.
     Ve druhém  poločase byl Brod lepší. V 51.min.  Byl po průniku Habra v nadějné pozici Šefr. Ale branku netrefil. V dalším průběhu sie domácí snažili, ale hosté byli v obraně pevní. Až v 72.min. Našel recept Kotlár T. a snížil na 1:2.  V závěrečném tlaku měl tutovku na hlavě Šefr, ale v 87.min. bohužel přestřelil. V 89.min. se zákrok na Plhala nepískal a následně po velké hrubce Kotlára M. Se dostal do úniku Michálek, který prostřelil  Čapka a uzavřel účet zápasu na 1:3.