18.09.2021 FK Železný Brod - FK Sedmihorky

23.09.2021 11:49

18.09.2021

FK Železný Brod - FK Sedmihorky 0:0 (0:0)

Bezgólová remíza Brodu

sestava FK :                                                        Čapek

Štastný    Šilhán (46.min. Kotlár M.)  Rozkovec   Hyška
Makula Š.   Picek   Kotlár T.    Jelínek
Šimek    Holeček

Střídali: Šefr, Podzimek a Plhal

S tradičním soupeřem chtěl brodský tým bodovat. Zápas začal celkem opatrně a zápas byl celkem vyrovnaný. Postupem času si oba týmy začaly vytvářet šance. Za domácí v prvním poločase to byl dvakrát Holeček, který měl dvě vyložené šance. Do šance dostal i Kotlár T., který reagoval ve vyložené šanci ještě hledal Šimka, který ale na nabídku nereagoval. Ani hosté své šance nevyužili.
     Druhý poločas byl kvalitativně lepší. V jeho úvodu dostaly Sedmihorky Brod pod tlak a měly i velkou šanci, když nejprve zasáhl brankář Čapek a následná dorážka skončila vysoko nad domácí brankou. Chvilkový tlak domácí ustáli a začali být lepším týmem. Přišly i šance, ale Šimek dvě tutovky nedal, když skvěle zasáhl nejlepší hráč hostí brankář Špína. Domácí nakonec branku dokázali vstřelit, ale pomezní odmával nesmyslný ofsajd Š. Makuly, který byl v době přihrávky snad deset metrů před hostující obranou. Brod ještě pozlobil hostující Randák, ale brodská obrana nakonec šanci hostí zvládla. Takže diváci nakonec branku neviděli. K výhře byl rozhodně blíže Brod, který měl o pár šancí více než Sedmihorky. Pochvalu každopádně zaslouží brankář Čapek, který debut v krajském přeboru zvládl na jedničku.

RozhodčíMatějka
ŽK: 4:3