sestava FK :                                                        Tkacz

Hyška   Kotlár M.  Musílek  Podzimek

Makula (46.min. Picek)   Kotlár T.  Kysela  Jelínek (70.min. Krtejčí)

Šefr   Štastný ( 46.min. Vepřek)

Na domácí tým čekal předposlední tým tabulky. Favorit tedy byl daný. Jenže realita byla jiná. Jako první se dostal  k hlavičce hostující  Hloušek, ale minul. Pak nevyužil nadějný trestný kop Makula. První větší šanci měl opět Hloušek, ale Tkacz dobře zasáhl. Pak přišly šance domácího Štastného ale ten si nedokázal poradit. V 34.min. hosté prostrčili míč obranou Brodu a Mucska dostal ranou po zemi Desnou do vedení 0:1.
     Do druhého poločasu vlétl Brod v jiném tempu a bylo to znát. Domácí si začali vytvářet šance. V 49.min. Hyškův průnik Desná s námahou odvrátila. V 50.min. Na zadní tyči Kotlár T. trefil boční síť. V 54.min.  byl další závar před hostující brankou. V 58.min. Kyselovu hlavičku chytil desenský Žanta. V 64.min. Musílek sám na malém vápně dal nad. I Šefr v nadějné pozici přestřelil v 65.min. V 67.min. Desná z jediného útoku ve druhém poločase zvýšila hlavou Veselouše na 0:2.  Zmar v koncovce domácích potvrdila břevna Šefra v 77.min. a Kysely v 81.min. Brod kdyby hrál do noci tak góla nedal. Desná tak získala tři body, které získala hlavně díky efektivitě.