FK Železný Brod - Slovan Frýdlant 1:1 (1:0)

sestava FK :                                                        Tkacz

Myslivec  Picek  Kotlár M.  Podzimek

Holeček (85.min. Rada)   Makula (79.min. Hyška)  Kotlár T.   Kysela  Plhal (68.min. Jelínek)

Šefr

Po dvou venkovních zápasech nastoupilo brodské áčko konečně i doma. Frýdlant výrazně posílil a před týdnem doma porazil 3:1 Skalici, ve které Brod vysoko v prvním kole prohrál. Takže Brod rozhodně tentokrát nebyl favoritem zápasu. Domácí tým ale hrál dobře a zápas byl celkem vyrovnaný. Hosté sice byli nebezpečnější, ale moc šancí si nevytvořili. Ve 42.min. byl faulován Šefr a Kotlár T. měl výhodu pokutového kopu. Ten mu ale hostující Zajíček vyrazil, ale naštěstí pro Brod opět na hlavu Kotlára T., který dorážku zvládl a Brod vedl 1:0.
     Ve druhém poločase měl tutovku v 50.min. Šefr, ale nedal. Postupem času Frýdlant začal tlačit, ale Brod odolával. Bohužel závěr zápasu Brod takticky nezvládl a ve druhé minutě nastavení Frýdlant lacino vyrovnal. A tak oba týmy odcházely ze zápasu se smíšenými pocity. Brod, že ztratil v nastavení výhru a Frýdlant, že uhrál jen remízu.