sestava FK ŽBS :                                                   Čapek

Habr     Kotlár M.    Rozkovec    Hyška
Makula Š.    Kotlár T.    Picek    Jelínek
Kysela    Šimek

Střídali:    Musílek, Drobný, Holeček, Plhal

Zápas se hrál na kluzkém terénu a oba týmy s tím trochu zápasily. Domácí byli v prvním poločase aktivnějším týmem a měli i dvě šance k otevření skóre zápasu. Brod však šance ustál a naopak měl nadějnou pozici z trestného kopu z hranice velkého vápna. Makula ale přímý kop nezahrál dobře. V 39.min. se po rohovém  kopu prosadil v brodském vápně Mitáč a dal vedoucí gól Stráže 1:0. Odpověď hostí přišla rychle. Po rohovém kopu Jelínka se míč dostal ke Kotlárovi T., který následně udělal ve vápně kličku a na přední tyč nezadržitelně vyrovnal na 1:1. Remíza byla v poločase pro Brod dobrá.
     Hned v úvodu druhého poločasu se přímého kopu ujal Habr a následný centr se štěstím našel Kyselu, který míč uklidil k tyči a Brod vedl 1:2. Zápas poté nabral na dramatičnosti a také nervozitě. V 62.min. unikl domácím Holeček a po zásahu brankáře se pískala jasná penalta. Tu však Kotlár T. neproměnil.  Brod se tak až do konce zápasu odolával domácímu tlaku, ale nevynechal žádnou příležitost zaútočit. Brejky Brodu tak většinou končily faulem a žlutou kartou pro domácí. Stráž měla sice závěrečný tlak, ale do žádné větší šance se nedostala. A tak Brod získal tři cenné body.

Branky: 39. Mitáč - 43. Kotlár T., 48. Kysela
Rozhodčí: Zboroň,