FK Sedmihorky - FK Železný Brod 1:4 (1:3)

sestava FK :                                                        Tkacz

Hyška   Kotlár M.   Picek  Podzimek
Makula   Musílek   Picek   Kysela (69.min. Jelínek)   Vepřek
Šefr (76.min. Štastný)  Holeček (55.min.  Kotlár T.)

Brodský tým chtěl potvrdit vysokou výhru proti Novému Boru. Ale první šanci měli domácí, když Randák zůstal osamocený na malém vápně, ale hlavou minul. Poté zahrozil Brod, ale také neúspěšně. Ve 23.min. Zbytečně fauloval na velkém vápně M. Kotlár a Randák z přímého kopu otevřel skóre zápasu 1:0. Zápas byl do prvního gólu vyrovnaný. Po obdrženém gólu ale Brod přidal a začal ovládat vývoj zápasu. Nejprve měl vyrovnání na kopačce Šefr, ale únik nezúročil. Vyrovnat se podařilo až Holečkovi, který přízemní ranou k tyči vyrovnal ve 34.min. na 1:1. O pět minut později v 39.min. Brod podnikl rychlý výpad na jehož konci byl střelec Makula 1:2. Do poločasu se prosadil i aktivní Šefr, který v 45.min. zvýšil již na 1:3.
     I ve druhém poločase byl Brod lepší a v 62.min. se individuálně prosadil Šefr a bylo to již 1:4.  Poté Brod kontroloval hru a domácí pustil do šancí až v posledních pěti minutách. Jednou domácí přestřelili a jednou se vyznamenal Tkacz. Brod si tak odvezl tři cenné body a naprosto zaslouženě.