02.04.2016 FK ŽBS Železný Brod - Skalice

06.04.2016 15:14

2.4.2016

FK ŽBS Železný Brod - Skalice  0:1 (0:0)

Brodské áčko zápas se Skalicí nezvládlo

Grebeníček    Maryško    Berka (35.min. Kovář)    Podstavek

Picek   Močkovský    Kotlár T.    Král     Holeček

Šefr M. (60.min. Frolík)

Třetí jarní zápas brodský tým nezvládl. Od úvodního hvizdu Brod tahal za kratší konec. Většina domácích hráčů hrála pod své možnosti a světlou výjimkou byly výkony brankáře Kopala a stopera Maryška. Hosté byli celkově rychlejší, důraznější a jednoznačně lepší na míči. V prvním poločase Kopal zabránil dvou tutovým gólům. Brod zahrozil dvakrát Holečkem, který jediný přestavoval nebezpečí pro branku hostí. Poločasový bezbrankový stav tak byl pro Brod dobrý.

Zápas asi rozhodla neproměněná šance Kotlára v 50.min. zápasu, který se ocitl sám před brankou Skalice. Ta byla i nadále lepší a Brod dvakrát podržel nad vodou opět Kopal. V 68.min. Brod propadl ve středu obrany a důsledkem toho přišel samostatný nájezd Skalice, na který byl už i brankář Kopal krátký. Brod se poté snažil o vyrovnání a Skalice měla několikrát hodně otevřený prostor a šanci zvýšit. Brankář Kopal tak měl spoustu práce. Nájezd pět na dva Brodské vyřešil zkušeně Král. Brod měl každopádně dvě šance na vyrovnání. Vyrovnat mohl Picek. Ale hlavně v 87.min. měl tutovku Holeček, který bohužel trefil jen nohu hostujícího brankáře. Skalice tak získala tři body a nutno dodat, že zaslouženě, protože Brod tentokrát nehrál dobře.

Rozhodčí: Nádeník      ŽK: 0:2