03.11.2018 FK Železný Brod - Arsenal Česká Lípa

05.11.2018 09:58

3.11.2018

FK Železný Brod - Arsenal Česká Lípa 0:1 (0:1)

Tragická událost při zápase krajského přeboru

Dnešní referát ze zápasu krajského přeboru v Železném Brodě je psán se slzami v očích. Zápas přinesl obrovskou tragickou událost, kdy fotbalovou rodinu opustila jedna z největších person fotbalu v Libereckém kraji, pan Zdeněk Nádeník. Tento oblíbený sudí rutinně řídil zápas krajského přeboru mezi domácím Brodem a hostujícím Arsenalem. Zhruba v 63.minutě utkání, kdy se chystali domácí poblíž rohového praporku vhodit aut, ale Zdeněk nečekaně písknul do píšťalky. Přerušil hru se slovy, že se musí nadechnout. Bohužel hned následně zkolaboval. Následovala okamžitá pomoc nejprve od hráčů a po příjezdu záchranné služby i od zdravotníků. Následně byl mimořádně oblíbený rozhodčí transportován vrtulníkem do Liberecké nemocnice, kde byl operován.  Bohužel zanedlouho přišla smutná informace, že pan Zdeněk Nádeník, ve věku pouhých 48 let svůj boj o život prohrál. Nemá cenu psát jak zápas probíhal, protože v sobotu jsme prohráli všichni.