05.04.2014 Lučany - FK ŽBS Železný Brod B

12.04.2014 11:23

05.04.2014

Lučany - FK ŽBS Železný Brod B   0:4 (0:2)

Rezerva snadno vyhrála v Lučanech

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Král  Burkoň  Berka  Vozka

Picek (80.min Škaloud)  Havlíček   Šimek  Makula (70.min. Pala)

Šefr    Šilhán

Brodské béčko hrálo potřetí v řadě venku a tentokrát zápas s přehledem zvládlo. Nutno podotknout, že soupeř byl tentokrát slabý a vítězství mělo být daleko vyšší, ale některé akce ve finální části nebyly řešeny ideálně. Přesto byla výhra naprosto přesvědčivá. V 11.min. otevřel skóre zápasu Šimek z penalty, která byla nařízena za ruku domácího obránce. Na druhý gól se čekalo vzhledem k několika ne dobře vyřešeným akcím Brodu až do 40.min., kdy Šefr dorazil Pickovu střelu.

Ve druhém poločase v 62.min. nabídl Picek gól na zlatém podnose Šefrovi, který z dvou metrů snad ani nemohl nedat. Šefr zkompletoval hattrick v 78.min., kdy se z rohu pěkně z voleje trefil k tyči a uzavřel tak skóre jednoznačného zápasu. Brankář Ducháček tak udržel během jednoho dne druhou nulu.