ŽBS Železný Brod - Sokol Bozkov   4:0 (3:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Kotlár T.    Toman    Berka    Kordík J.

Štastný    Maryško   Havrda (86.min. Drobný)   Honc

Horák   Holeček (74.min. Picek)

Za hostující tým nastoupili čtyři hráči, kteří v minulosti hráli za Železný Brod a to Jeník, Kobrle, Červený a Makula. Takže hostům motivace v tomto zápase rozhodně nechyběla. Nicméně od úvodu byl brodský tým aktivnější a již ve 4.min. se dostal do nadějné pozice Štastný, který ale branku hostů minul. V 11.min. se do vápna hostí pěkně prokličkoval Kotlár, ale rovněž branku minul. Poté se k ohrožení dostali také hosté a v 16.min. Havlovu gólovou střelu zneškodnil bravurně Kopal. Další pěknou akci hosté předvedli ve 20.min., kdy Makula střílel těsně vedle. Poté už na hřišti jasně dominoval domácí tým, který do poločasu zápas rozhodl. Nejprve Štastný obral o míč hostujícího Červeného a z následného úniku otevřel skóre zápasu 1:0. Ve 32.min. byl po velkém sólu faulován stoperem Jírou Holeček a penaltu poté proměnil Horák - 2:0. Holeček měl prsty i ve třetím gólu. Nejprve získal ve středu hřiště míč a přihrávkou na Kopala dostal míč pod brodskou kontrolu. Následný dlouhý výkop Kopala se dostal znovu na kopačky Holečka a po jeho přihrávce se dostal za obranu hostí Honc, který udělal kličku brankáři Bozkova a do prázdné branky udělil hostujícímu týmu další ránu 3:0.

Druhý poločas začal šancí hostí, ale Kopal opět svůj tým podržel. V 57.min. měl šanci Horák, ale nedal. V 62.min. Havrdovu střelu z velkého vápna pěkně zlikvidoval brankář Jíra. V 67.min. měl šanci Holeček, ale míč si zbytečně posunul do úhlu a následně trefil jen brankáře Bozkova. Po následném rohu se dostal ve slibné pozici k hlavičce Horák, ale branku netrefil. V 78.min. přišel další faul stopera Jíry ve velkém vápně a faulovaný Štastný si penaltu také sám proměnil a uzavřel tím skóre zápasu na konečných 4:0. Brod tak jednoznačně zvládl zápas a potěšil většinu z 228 diváků, kteří na zápas dorazili. Zároveň to byl také první zápas v letošní sezóně, kdy Brod nedostal branku.