sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Kotlár M.(46.min. Král)  Šilhán   Novotný   Aubrecht

Picek   Maryško   Havrda (34.min. Kysela)   Hloušek

Makula K.   Svoboda (74.min. Šefr M.)

Místní derby mělo jednoznačného favorita a to se také potvrdilo. Od úvodního hvizdu byl domácí tým lepším týmem. Již v 7.min. po přihrávce Maryška měl tutovku Svoboda, ale skóre se neměnilo. Ve 13.min. se do ojedinělé šance dostali i hosté, ale nedali. Poté měl další šanci Svoboda, ale ani napodruhé se neprosadil. Brod uklidnily dva rychlé góly Novotného po standardních situacích v 18.min. a 24.min. V další části první půle toho diváci již moc neviděli.

Na začátku druhého poločasu mohl završit hattrick před brankou Semil osamocený Novotný, ale jeho hlavička byla slabá. Hosté se ve druhém poločase do žádné větší šance již nedostali a tak lze psát pouze o šancích Brodu. Novotný se třetího gólu dočkal, ale Kyselův faul mu ho zhatil.  V 73.min. předvedli domácí pěknou akci na jejímž konci byl faulován brankářem Semil Maryško. K penaltě se postavil Makula, ale jeho střelu k pravé tyči nejlepší hráč Semil brankář Zamastil chytil. A tak nebylo stále definitivně rozhodnuto. V 79.min. nedal.  tutovku střídající Šefr. V 84.min. měl tutovku Makula, ale nedokázal přehodit vyběhnutého brankáře hostí. Brod tak své vítězství pojistil až v samém závěru. V 86.min. byl na konci pěkné akce Šefr, který dostal míč před prázdnou branku 3.0. V poslední minutě zvýšil na konečných 4:0 Maryško. Brod tak na jaře poprvé zvítězil.

„Náš výkon nebyl úplně optimální, ale povinnou výhru jsme uhráli.“  uvedl za Brod Kletečka Jaroslav

Branky: 18.min. a 24.min. Novotný, 86.min. Šefr, 90.min. Maryško

Rozhodčí: Havel   bez karet,   Diváků: 132.