Albrechtice - FK ŽBS Železný Brod B  5:5 (3:4)

sestava FK ŽBS B :                                                 Javůrek

Musílek   Škaloud   Berka   Kordík

Podstavek   Maryško   Aubrecht   Makula (75.Plachý)

Šefr M.   Picek

Převzato z Jablonecký Deník:

Utkání se hrálo za pěkného počasí,a i když se odehrálo dopoledne přišlo na albrechtické hřiště hodně fanoušků. Domácí si byli vědomí toho, že by měli toto utkání vyhrát, ale realita byla jiná. „Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení, když po střele hosté tečovali střelu do spojnice branky. Ve 14. minutě udeřili hosté, když po chybě obrany šli do vedení. V 19.minutě Albrechtice srovnaly, když po faulu ve vápně penaltu proměnil Bělohlávek. Pak se ale začali dít nevídané věci. Domácí dělali jednu chybu za druhou a hosté toho náležitě využili a během deseti minut jim dali tři branky. Albrechtice ke konci poločasu začaly zase hrát fotbal a během dvou minut snížily na přijatelný poločasový výsledek 3:4.

Druhá půle byla docela vyrovnaná. Ale Železnobrodští si přivezli na pomoc čtyři hráče z kádru A mužstva a byli stále nebezpeční. Zvrat utkání přišel až v posledních deseti minutách, kdy domácí v 82.minutě vyrovnali a v 85. šli do vedení po krásné střele Sedláka. V poslední minutě hosté zahrávali standardku, kdy domácí před brankou neuhlídali Berku a ten hlavou srovnal divoké skóre na 5:5.

Branky: 19. a 82. Bělohlávek, 44. Ngueyen, 45. Štěpnička, 85. Sedlák - 14. a 37. Podstavek, 28. a 33. Šefr M., 89. Berka.

ŽK: 1:0 Diváků: 100. Rozhodčí: Dytrt.