1.6.2013 FK ŽBS Železný Brod B - Velké Hamry B

02.06.2013 13:58

1.6.2013

FK ŽBS Železný Brod – Velké Hamry B   1:4 (1:3)

Brodská rezerva nestačila na Hamry

Ducháček

Halama  Brožek  Mařík (60.min. Burkoň)  Kotlár M.

Picek   Aubrecht   Makula  Havlíček (75.min. Hlubuček)

Hadač P.  Šefr (46.min. Plachý)

V krajských soutěžích se moc zápasů z důvodu nezpůsobilých hřišť neodehrálo a už vůbec na těch travnatých. A tak brodská přírodní tráva byla jedna z mála, která nápor vody vydržela. Soupeř z Hamrů využil odložení zápasu áčka a rezervu posílil několika hráči. Brod naopak zkoušel tři a tak bylo celkem logické, že hosté byli lepším týmem. Ve 3.min. nedokázalo několik brodských hráčů odkopnout míč z hranice velkého vápna a Kobr utěšenou ranou otevřel skóre zápasu. Kobr využil v 9.min. další hrubku domácích a zvýšil již na 0:2. Poté se ale domácí zlepšili a hrál se vyrovnaný zápas. Ve 13.min. pěkně z trestného kopu snížil Makula. Jenže Ducháček neudržel v 34.min. přímý kop a hosté po dorážce Urbance znovu vedli o dva góly. Brod se poté snažil ale další gól již nepřidal a naopak v 86.min. soupeř Říhou upravil na konečných 1:4.

Rozhodčí: Ginzel  ŽK: 0:0   diváků: 20