FK ŽBS Železný Brod – Nové Město p. Smrkem   5:0 (2:0)

sestava FK ŽBS :                                                Stróžewski

Vondra   Musílek  P. Němec  Preisler

Esselbach  Kuchyňka  Trakal  Hanšpach

Kostlán M.   Musílek F.

Střídali: Novák, Hyška

Starší žáci letošní ročník hrají združenou soutěž okresů Jablonec a Liberec a brodský tým čekal tým, se kterým se v minulosti nikdy nestřetl. Zápas byl od samého začátku jednoznačný a nebylo pochyb o vítězství Brodu. Za brodský tým nastoupilo šest mladších žáků, kteří na celém hřišti mistrovské utkání do dnešního dne ještě nehráli. To se také několikrát projevilo naivním vběhnutím do ofsajdového postavení. Jinak se ovšem brodský tým snažil hrát kombinačně a chvílemi to nevypadalo herně vůbec špatně. Rozdíl mezi týmy byl velký a hosty několikrát podržel  brankář. Přes jeho výborný výkon byla výhra Brodu jen otázkou skóre. Za Brod v prvním poločase skóroval Kuchyňka, když se prosadil středem hřiště a poté doklepl na 2:0 Esselbach. Druhý poločas začal pěknou střelou Kuchyńka a bylo to 3:0. V závěru utkání přidal dva góly Kostlán a uzavřel účet na konečných 5:0.

Rozhodčí: Fridrich, bez karet ,  diváků 30