10.09.2017 FK Železný Brod - Hrádek n/N

12.09.2017 11:31

10.09.2017

FK ŽBS Železný Brod - Slovan Hrádek n.N.  1:0 (0:0)

Brod vydřel vítězství

Šilhán     Musílek   Novotný   Kovář

Aubrecht (55.min. Šefr)    Kotlár T.    Vanc    Maryško

Kysela    Šimek (85.min. Makula Š.)

V Brodě se potkaly týmy, které ze třech zápasů vstřelily pouze jeden gól. A že to nebude zápas skoupý na góly bylo jasné hned od úvodního hvizdu. Brod byl v úvodu lepším týmem, což přineslo šanci Kysely, který pálil vedle a hlavičku Novotného, kterého vychytal hostující brankář. Postupně začali být nebezpeční i hosté, kteří ale ze svých nadějných pozic naštěstí nedokázali většinou zakončit. A tak se šlo do kabin bez branek.

V úvodu druhého poločasu byl Hrádek aktivnější. Brod udělal v obraně několik hrubek a velmi si tím komplikoval život. Hosté ale ukázali, že i stejně jako Brod mají problém vstřelit gól. Zápas tak rozhodl rohový kop v 70.min., kdy se hlavou prosadil Novotný. Pro Brod to jsou dobré tři body vzhledem k podanému výkonu. Vyrovnaný zápas skončil vítězstvím šťastnějšího týmu.

Rozhodčí : Kvítek    ŽK:  0:1  diváků: 65