11.05.2014 FK ŽBS Železný Brod B - Kokonín

14.05.2014 17:14

11.5.2014

FK ŽBS Železný Brod B - Kokonín   3:1 (2:1)

Rezerva porazila Kokonín

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Burkoň   Berka  Havrda  Král

Makula (73.min. Picek)   Maryško  Šimek (71.min.Aubrecht)   Hadač

Šefr (61.min. Havlíček)    Šilhán

Zápas, který měl jasného favorita, skončil povinným, ale utrápeným vítězstvím brodské rezervy. Utkání začalo dle papírových předpokladů a Brod po brankách Šimka z 10.min. a Maryška z 16.min. rychle vedl. Brod poté další šance nedával a tak byla bezstarostná hra domácích po zásluze potrestána v 38.min. po gólu Brendta z přímého kopu. Ale ani tento moment domácí tým neprobudil a místo toho, aby byl zápas jednoznačnou záležitostí, tak se postupem času začal Brod o výhru strachovat. Sice měl několik dalších šancí, ale až do samého závěru byl rozdíl skóre pouze jednobrankový. Hosté dokonce měli dvakrát šanci vyrovnat, ale jednou Brod zachránil Šverma a podruhé skončila rána hostí těsně vedle. Třetí gól Brodu padl v poslední minutě, kdy se trefil Šilhán a ukončil tak brodské trápení.

Rozhodčí: Coufal

ŽK: 1:0