11.5.2013 Rovensko - FK ŽBS Železný Brod B

13.05.2013 13:29

11.5.2013

Rovensko - FK ŽBS Železný Brod B   4:2 (3:1)

Rezerva Železného Brodu neodehrála dobré utkání v Rovensku. Od úvodních minut hráli prim domácí a po třiadvaceti minutách prohrával Brod B již 3:0. Železný Brod ale přeci jen vykřesal jiskru naděje, když se pět minut před poločasem trefil z přímého volného kopu Brožek. Po změně stran se hosté zlepšili, ale domácí svatyni příliš neohrožovali. Navíc v 71. minutě dával domácí Procházka na 4:1. Brod se však přeci jen dočkal další branky, když v poslední minutě zápasu kosmeticky upravil výsledek Halama na konečných 4:2.

Branky: 20. z pen. a 23. Štěpnička, 12. Náhlovský, 71. Procházka - 40. Brožek, 89. Halama.

Rozhodčí: Trešl, ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Ž. Brod B: Ducháček - Burkoň, Škaloud, Mařík, Halama - Havlíček (73. Bezstarosta), Brožek, Makula, Hlubuček (53. Šefr) - L. Hadač, Pala (65. Drobný).