12.04.2014 FK ŽBS Železný Brod B - Pěnčín (Jbc)

14.04.2014 16:33

12.04.2014

FK ŽBS Železný Brod B - Pěnčín   4:2 (3:1)

Rezerva porazila vedoucí tým 1.B třídy

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Král   Škaloud   Berka  Vozka

Picek (70.min. Pala)  Havlíček   Šimek  Makula (86.min. Plachý)

Šefr K. (90.min. Šefr R.) Aubrecht

Brodské béčko se poprvé představilo v jarní části na domácí půdě a zápas se musel odehrát na UMT. To hostům evidentně nevyhovovalo. Brod hosty z Pěnčína moc do šancí nepouštěl a naopak některé další šance zůstaly na brodské straně nevyužity. Vedení se domácí ujali v 15.min., kdy se prosadil Picek zakončením do prázdné branky po přihrávce Šefra. V 35.min. přidal druhý gól Šefr, ten podobně jako Picek zakončil do odkryté části branky soupeře po přihrávce Aubrechta. Pěnčín se prosadil v 37.min., kdy do rozhozené obrany přišel centr a nikým neatakovaný Bukvic hlavou trefil přesně. Ale o chvíli později bylo vedení Brodu opět dvoubrankové, když se podruhé trefil Picek, který po prodlouženém autovém vhazování lehkým bekendem přehodil hostujícího brankáře.

Ve druhém poločase se v 49.min. trefil Šimek a nebylo co řešit. Brod poté zápas bez větších komplikací v pohodě dohrál a na třetí jarní výhře brodské rezervy nezměnila nic ani kosmetická úprava skóre po gólu Záveského z pokutového kopu.

Rozhodčí: Bým     ŽK: 1:5        Diváků: 70

Branky: 15.min. a 39.min. Picek, 35.min. Šefr, 49.min. Šimek – 37.min. Bukvic, 62.min. Záveský