FK Sedmihorky - ŽBS Železný Brod   3:1 (1:1)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Berka (41.min. Kovář)    Šilhán    Kordík    Kotlár T.

Holeček    Maryško    Močkovský    Frolík (64.min. Picek)

Šimek    Šefr (84.min. Kotlár M.)

V jarním duelu Sedmihorky Brod deklasovaly 7:1, tentokrát to tak jednoduché neměly. Domácí měli v prvních dvaceti minutách několik šancí (Vaníček a Červinka). Ale hosté rozhodně odevzdaně nepůsobili. Bohužel se domácím ve 22.min. povedlo vstřelit první branku, když Petrlák poslal míč nabíhajícímu Červinkovi a ten vedle vybíhajícího gólmana dal na 1:0. Ve 30.min. se ukázal domácí brankář, když zneškodnil střelu z blízka. Ve 35.min. Kopal zázračně vyrazil trestňák Kroupy, stejně jako ve 41.min. šanci Vaníčka.

Druhý poločas začali hosté poměrně aktivně a ve 48.min. se jim povedlo hlavičkou Šefra srovnat na 1:1. Také několik dalších minut byl Brod nebezpečný, ale gólově se neprosadil. Postupně začali domácí přebírat iniciativu a v 67 minutě se po Vaníčkově přihrávce dostal do samostatného úniku Kodr, který zařídil domácím vedení 2:1. V 70.min. domácí včasným vyběhnutím zachránil Martin Špína. V 78.min. unikl Vaníček a dal na 3:1. Ve zbytku zápasu si již ani jedno z mužstev výraznější šanci nepřipravilo a tak zápas skončil zaslouženou výhrou Sedmihorek.