Sedmihorky - FK ŽBS Železný Brod  6:0 (0:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Aubrecht   Maryško   Havrda   Král

Havel    Kotlár T. (73.min. Musílek)  Picek   Kysela (83.min. Šilhán)

Šimek    Šefr M. (65.min. Makula)

Brod po dobrém výkonu v minulém týdnu tentokrát zklamal. Sice se ujal vedení ve 14.min., když se prosadil Kysela. Jenže výkon Brodu ovlivnilo malé nasazení a hlavně nepřesnost v rozehrávce. Nemá cenu svádět technické neumění na nekvalitní hřiště, na kterém se hrálo. První dva obdržené góly jdou na vrub technickým chybám, díky kterým hosté domácím doslova darovali obrat zápasu, který nastal v 35.min. Do poločasu mohl Brod vyrovnat, ale dvě standardní situace dopadli pro soupeře dobře.

Ve druhém poločase pokračoval nepříliš pohledný zápas. Alespoň pro diváka padaly góly. V 65.min. Brod neuhlídal rohový kop. V 72.min.  se špatně po šanci domácích zorientoval Aubrecht, který míč vrátil zpět před branku Brodu, kde domácí hráč neměl problém dát do prázdné branky. V 77.min. snížil Šimek na konečných 4:2.  Co říci závěrem k zápasu? Domácí nic moc a Brod špatný.

Rozhodčí : Paulus   ŽK:  3:3  diváků: 60