FK ŽBS Železný Brod - FK Přední Kopanina   2:1 (0:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Šverma (60. Mařík)

Picek (30.min. Makula)    Holeček   Kotlár T. Kysela (30.min. Salaba)

Šimek  Šefr M. (45.min. Musílek)

Další střídání: 60.min. Kysela za Šimka, 60.min.  Picek za Šilhána, 75.min.  Šefr za Holečka

Rozhodčí: Špidlen

První přípravný zápas, a zároveň poslední na domácí půdě, sehrál Brod v neděli 15.1. proti divizní Přední Kopanině. Ta je tradičně na soustředění v Hraběticích a již potřetí si oba týmy v tomto termínu dohodly přípravný zápas (2:6, 3:5). Hrálo se na zasněženém hřišti, ale i přesto soupeř ukazoval v přesné kombinaci svou kvalitu. Domácí hráči se ale dokázali s divizním týmem vyrovnat v nasazení a tak se hrál tentokrát celkem vyrovnaný zápas. V prvním poločase to i na šance bylo vyrovnané, ale oba brankáři střelcům branku dát nedovolili.

Druhý poločas přinesl vedení favorita, když  se hosté v 56.min. několikrát dostali k dorážce a napotřetí Šverma inkasoval. V 65.min. Holeček pěkně uvolnil Kyselu, který vyrovnal na 1:1. V 74.min. si oba hráči spolupráci opačně zopakovali a Holeček dostal Brod do vedení 2:1. V 80.min. fauloval Burkoň a hosté měli výhodu pokutového kopu. Penaltová střel šla vedle brodské branky. V 86.min. měla Kopanina i druhou možnost penalty, když rukou zahrál Kotlár. Tentokrát střelec mířil do tyče a tak se Brod dočkal překvapivé výhry. Brod podal dobrý výkon a výhra těší. Nicméně šlo o přípravný zápas a výsledek není potřeba nějak přeceňovat.