sestava FK ŽBS :                                                   Javůrek

Šilhán  Kotlár T.  Berka   Kovář

Grebeníček ml.(23.min. Holeček)   Maryško  Močkovský  Havrda   Kraus (83.min. Picek)

Šimek

Brod zajížděl na půdu nováčka krajského přeboru s cílem bodovat. To se Brodu nepovedlo, přestože měl skvělý úvod. Ve 3.min. se totiž trefil z přímého kopu Maryško do šibenice a vše vypadalo dobře. Jenže problémem Brodu je nedůraz v osobním bránění a to hlavně při vysokých nakopávaných míčích soupeřů. Ve 32.min. pravý bek domácích lehce nakopl míč přes levou obranu stranu brodské obrany, která zůstala nepochopitelně nepokrytá. Jediný bránicí hráč Brodu Kotlár T. nestačil rychlostně domácímu hráči, který ze strany přesně odcentroval na zadní tyč. Tam se objevil nepokrytý Kutílek, který snadno vyrovnal na 1:1. Laciný gól jde na vrub několika hráčů, kteří při bránění pouze statovali. Ten seznam by byl při obdrženém gólu minimálně pětičlenný.   Brod mohl jít znovu do vedení v 35.min., kdy hlavičkoval sám před brankou domácích Havrda. Jeho hlavička ale byla slabá a šla doprostřed branky, kde byl domácí brankář připraven. Další nezvládnutý moment Brodu přišel na konci prvního poločasu, kdy přišel další nakopnutý míč. Berka prohrál ve středu hřiště hlavičkový souboj, po kterém měli domácí vydlážděnou dálnici směrem k brance Javůrka. Toho domácí Nosek lehce obstřelil a bylo to 2:1. Kde byla obrana Brodu je záhadou. Hosté pak už jen rozehráli a byl konec poločasu.

Ve druhém poločasu přišel v 70.min. další zkrat ve středu hřiště a další díra ve obraně. Statická obrana Brodu opět propustila míč za svou obranou linii, na který špatně vyběhl brankář Javůrek a Štrbák, který byl u míče dříve do prázdné branky zvýšil na 3:1. Pak se Brod vzchopil a během dvou minut vyrovnal. Nejprve v 78.min. z penalty snížil Šimek a v 80.min. vyrovnal lobem Holeček. Brod byl poté aktivnější, ale přišla čtvrtá minuta nastavení a další kiks v obranné činnosti. Na prostředku obrany zůstal volný Plesar, který střelou k tyči rozjásal domácí hráče i příznivce. Brod tak daroval výhru Frýdlantu.