FK ŽBS Železný Brod B - Smržovka   1:4 (0:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Makula (74.min. Šefr R.)  Škaloud   Kotlár   Mařík (60.min. Strnad)

Honc   Havlíček   Štastný    Picek

Pala   Aubrecht (83.min. Kurfiřt)

Rezerva byla papírovým favoritem a očekávala se i výhra Brodu. Ale opak byl pravdou. Na těžkém terénu se hosté lépe pohybovali a byli velmi kompaktním týmem. Přestože měl Brod více míč na svých kopačkách, tak daleko nebezpečnější byli hosté. Brod v prvním poločase měl pouze jednu šanci, ale hosté Honce zablokovali. Naopak před brodskou brankou bylo živo a to především díky děravé obraně, která často nabízela hostům neuvěřitelné šance. V 18.min. se poprvé prosadil Kedroň, který dorazil míč, který vypadl brankáři Švermovi. Poté Mařík krásně vyslal hostujícího hráče do samostatného brejku, který gólem neskončil díky brodskému brankáři, který tak napravil své předchozí zaváhání. Poločas tak skončil jednobrankovým vedením Smržovky.

Do druhého poločasu vstoupil Brod aktivně a tutovku měl na hlavě Pala, ale jeho hlavička skončila vedle. V 54.min. si udělal výlet obránce Makula a právě přes jeho volný prostor podnikli hosté brejk, který skončil gólem hostujícího Brože L. Brod poté tlačil, ale Smržovka byla jednoznačně fotbalovější a domácí upachtěné akce vždy v pohodě vyřešila. Další pohroma přišla v 76.min., kdy uklouzl na půlce střídající Šefr, který vybídl k samostatnému úniku Kedroně, který nepohrdl a zvýšil na 0:3. O minutu později snížil Honc na 1:3, ale to byla labutí píseň Brodu. V 84.min. přišel dlaší zkrat v brodské obraně a hosté završili skóre na konečných 1:4 pro Smržovku.

Rozhodčí: Jirák         ŽK: 0:0   diváků   90