FK ŽBS Železný Brod B - Rokytnice   1:2 (1:1)

Rezerva doplatila na střeleckou neschopnost

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Makula  Kotlár (61.min. Škaloud)  Podstavek

Picek  Wanacki Havlíček  Pala (78.min. Kuhn)

Linka  Šefr (69.min. Aubrecht)

Brodská rezerva zápas absolutně nezvládla a to díky střelecké neschopnosti. Brod se ujal vedení v 18.min. po zakončení Linky. A právě střelec branky měl nejvíce tutovek v prvním poločase a to celkem tři, když byl vždy sám před brankářem hostí. Plus další dvě tutovky nedali jeho spoluhráči. A tak místo aby Brod dal šest gólů a jasně rozhodl zápas, tak na ukazateli v poločase svítilo 1:1, když Rokytnice z ojedinělého útoku skórovala v 33.min. Vránou. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Znovu sám před brankářem hostí byl Picek, pak Šefr. Když to nešlo nohou, tak přišli dvě šance hlavou a to z malého vápna. Ale koncovka byla bezradná a s přibývajícími šancemi se diváci čím dál více smáli domácímu zakončení. A tak vše vyřešil hostující Pičman, který střelou z 35m a následným Angličanem vystřelil Rokytnici tři body. Na neproměněné tutové šance Brod vyhrál 9:1, ale na šance se fotbal nehraje.

Rozhodčí: Blaschke P.                 ŽK: 4:1      Diváci: 52