SK Semily - FK ŽBS Železný Brod  0:7 (0:6)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal (65.min Mařík)

Kovář    Novotný   Maryško   Šilhán

Picek (62.min. Kotlár M.)   Kotlár T.    Vanc    Makula K.

Kysela    Šimek (80.min. Šefr M.)

Brodský tým po vydřeném vítězství nad Hrádkem tentokrát sehrál pohodový zápas, kterých za sezónu moc není. Vše rozhodl fantastický nástup Brodu.  V  5.min. se poprvé prosadil Šimek, když využil nejistého výběhu domácího brankáře 0:1. V 8.min. skóroval opět Šimek, když hlavou poslal k tyči pěkný centr Picka 0:2. V 10.min. se vydal na sólo obránce Šilhán a tvrdou ranou k tyči zvýšil již na 0:3. Pak Brod zkazil dva nadějné brejky, ale to nemuselo hosty trápit, protože ve 20.min. se po rohovém kopu hlavou angličákem prosadil Novotný 0:4. Ve 25.min. byl faulován Kotlár T. a Šimek zkompletoval hattrick. Do poločasu to ale nebylo vše. V 38.min. přišla pěkná akce na jejímž konci byl Kysela, který přesně k tyči zvýšil na neuvěřitelných 0:6 pro Brod.

I ve druhém poločase hrál Brod s chutí a měl mnoho dalších šancí. Ale další gól přišel až v 63.min., kdy Kysela ze samostatného úniku dával již na 0:7. V samém závěru ještě měli tutovky Makula, dvakrát Šefr a také Kysela, který rovněž cílil na hattrick. Ale všichni své šance spálili. Každopádně Brod tentokrát dominoval a zkoprnělé Semily vůbec nepustil k ohrožení své branky.

Rozhodčí : Zlatník     ŽK:  2:1  diváků: 107