Zásada - FK ŽBS Železný Brod B   2:2 (1:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Král     Berka    Havlíček    Plachý

Drobný    Makula    Hadač    Šimek

Kuhn    Pala

Utkání se hrálo na podmáčeném trávníku při trvalém dešti. Obě družstva se snažila o kvalitní hru a vytvářela si i nadějné šance. První branku vstřelili domácí, když po přesné přihrávce Čecha kapitán Petr Fišer nedal hostujícímu brankaři šanci, a střelou k tyči stanovil stav utkání na 1:0. V dalším průběhu si oba týmy vytvořily po dvou brankových příležitostech, ale góly z toho nebyly. Před koncem poločasu to byli hosté, kteří srovnali na 1:1 Palou. Ve druhém poločase na těžkém terénu byla k vidění přetlačovaná mezi velkými vápny. Až v 67. minutě napřáhl ze střední vzdálenosti Fišer a bylo to 2:1 pro domácí. Hosté opět srovnali v 83. minutě na 2:2 Šimkem. Byli to hosté, kteří po vyrovnávací brance ožili a v 84. minutě trefili tyč domácí branky. Další vyloženou šanci měli opět hosté, když jejich hráč šel sám v 87. minutě na domácího brankaře Růžičku, ale ten zachránil pro domácí alespoň bod.