Oficiální stránky FK Železný Brod z.s.

17.4.2016 Výsledky mládežnických družstev

19.04.2016 10:09

Starší žáci vydřeli výhru

FK ŽBS Železný Brod – FK Mšeno   4:3 (1:2)

     Jarní boje začali také starším žákům. Dle tabulky byl Brod favoritem, ale bohužel někteří hráči bez omluvy nedorazili a tak hrál Brod se čtyřmi mladšími žáky. Soupeř tak byl fyzicky vyspělejší a svoji převahu korunoval již v 4.min., kdy po nakrátko rozehraném rohu zapadl centr do šibenice domácí branky. Pak měli dvě šance domácí, ale gól přišel ve 14.min. na druhé straně. Brodu se celkově nedařilo a výkony tradičních opor byly zklamáním pro trenéra. Každopádně naději dal domácím Dupač, který po samostatné akci v poslední minutě prvního poločasu snížil na 1:2. Jenže začátek druhého poločasu byl opět špatný a Mšeno v 38.min. přidalo třetí gól. Naštěstí přišla v 42.min. gólová odpověď hlavičkujícího  Hanšpacha. Pak se náramně trefil v 50.min. Musílek, který vymetl šibenici hostující branky. Dramatický zápas pak rozhodla střela Musílka, který ranou pod břevno nachytal hostujícího brankáře v nedbalkách. Výhra za daného stavu věcí je cenná a je nutno brodské žáky pochválit, že dokázali zvrátit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch.   

 

Mladší žáci postoupili do finále poháru

FK Lučany - FK ŽBS Železný Brod   2:3 (1:3)

     Mladší žáci dokázali postoupit do finále okresního poháru, ve kterém narazí na Rychnov. Branky. 2x Phan Vítek a Vít Adam

 

 

Dorost nestačil na Mšeno

FK ŽBS Železný Brod – FK Mšeno   1:4 (1:0)

 

     Brod byl v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vedl po gólu Červenky, který měl na kopačce i druhý gól, ale tyč byla proti. Bohužel oslabený tým Brodu vedení neudržel, když vyrovnání přišlo v 58.min. V 70.min. přišel rozhodující moment zápasu, když rozhodčí Šubrt včetně pomezního trpěli slepotou a nepochopitelně uznali dorážku Mšena, která byla zcela evidentně dosažena po nešetrném skluzu do kotníku Salaby, od kterého se míč nakonec odrazil do domácí sítě. Poté se Brod sesypal a obdržel ještě dva laciné góly.

Vyhledávání