17.8.2013 Jeníšovice - FK ŽBS Železný Brod B

18.08.2013 17:16

17.8.2013

Jeníšovice - FK ŽBS Železný Brod B   1:3 (0:2)

Rezerva Brodu zahájila sezónu výhrou

sestava FK ŽBS :                                                   Kordík

Halama    Hadač P.   Brožek   Šimek

Picek  Kuhn (60.min. Havlíček)  Aubrecht  Makula (85.min. Šefr)

Hadač L.   Holeček (55.min. Žid)

Brodskou rezervu doplnili náhradníci, kteří ráno byli na lavičce divizního áčka a tak sestava Brodu byla velmi silná. Přestože se Jenišovice snažili tak fotbalová kvalita byla jasně na straně Brodu. Úvod zápasu byl ještě vyrovnaný, ale po čtvrthodině se zápas vyvíjel dle předpokladů a za jasné dominance Brodu . První dvě tutové šance ale Brod nevyužil a tak skóroval až v 25.min. Holeček. Další tutovku poté nedal Hadač L. Druhý gól do sítě Jenišovic padl v 38.min. a střelcem byl znovu Holeček. Druhý poločas začal podobně jako skončil první a to za převahy Brodu. Ta byla korunována třetím gólem v 54.min. když Holeček vybídl ke skórování Kuhna a ten nabídkou nepohrdl. Poté Brod polevil a zbývající část zápasu hráči Brodu odflákli. Varování pro Brod přišlo hned dvakrát, když snaživé Jenišovice nastřelili břevno a tyč. Ale pro brodské hráče to varování nebylo dostatečné a soupeř je potrestal v 80.min., kdy nestor Šimek hlavou snížil a tím závěr zápasu zdramatizoval. Jenišovice mohli snížit dokonce na rozdíl jednoho gólu, když přímý kop skončil znovu na tyči. Skóre se ale již nezměnilo a Brod tak splnil roli favorita.