Zásada - FK ŽBS Železný Brod B  6:0 (3:0)

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Mařík   Musílek   Plachý  Havlíček

Šťastný  Makula  Drobný  Kuhn

Kysela   Červenka

V Zásadě se díky jarnímu počasí hrálo na slušném terénu a domácí si od první minuty vytvořili tlak, ze kterého dal již v 5. minutě po rohovém kopu Fišer hlavou první gól domácích. V 10. minutě po dalším rohu uklidil do brány míč na 2:0 Srbek a když ve 22. minutě přidal třetí gól Mrkvička angličanem z velkého vápna, bylo rozhodnuto. Domácí si vytvářeli šance jako na běžícím páse a jenom díky brankáři hostů Švermovi se skóre do konce poločasu nezměnilo. Hosté měli v prvním poločase pouze jedinou šanci, kdy ve 35 minutě trefil kapitán Kuhn břevno domácí branky.

Druhý poločas zahájili domácí brankou, když po narážečce se Fišer sám před brankářem nemýlil. Následovali další šance domácích a po třech neproměněných šancích se konečně prosadil Petr Blažek, když chytře přehodil brankáře hostí na 5:0. O poslední a nejhezčí branku utkání se znovu postaral kanonýr Fišer, který slalomem obešel několik hráčů včetně brankáře a hattrickem zakončil tento vydařený zápas domácích.

Branky: Fišer 5, 46, 63. Fišer, 10. Srbek, 22. Mrkvička, 58. P. Blažek

Rozhodčí: Mareček. ŽK 2:1.